Pracując jak trener osobisty w mieście Warszawa (np. w dzielnicy Bemowo) często spotykam się z osobami zastanawiającymi się czy trener osobisty Warszawa – czy na pewno go potrzebuję? Czy na pewno trener osobisty pomoże im w osiągnięciu ich celów? Trening personalny kiedy efekty? Dlatego ten artykuł będzie skierowany do właśnie do nich. Do osób niezdecydowanych. Na początku przypomnijmy sobie czym jest trening personalny, jakie mogą być efekty itp.

Trener osobisty warszawa – czy na pewno go potrzebuje. Czym jest trening personalny?

Zanim odpowiemy na pytanie czy trener osobisty to dobre rozwiązanie warto zapoznać się z tym czym jest trening personalny. Warszawa tak jak każde duże miasto na swoim terenie ma wiele siłowni oferujących usługi trenera osobistego oraz treningów personalnych.
Sam trening personalny to nic innego jak ścisła współpraca pomiędzy trenerem osobistym, a podopiecznym. Dobry trening personalny charakteryzuje się:

 • wyłącznością na linii trener osobisty – podopieczny
  Trening personalny odbywa się zazwyczaj na płaszczyźnie trener osobisty – podopieczny. Nie w większej grupie. Dzięki temu trener osobisty jest skupiony tylko i wyłącznie na podopiecznym. Kontroluje technikę wykonywania ćwiczeń, postawę, motywuje oraz dba o bezpieczeństwo.
 • wyborem czasu – kiedy odbędzie się trening personalny?
  Pora odbywania treningu personalnego zależy w dużej mierze od podopiecznego, i jego możliwości czasowych. Nie jest uzależniony od grafiku klubu fitness.
 • dostępnością dla wszystkich
  Trening personalny jest dla każdego zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią.
 • indywidualnym podejściem
  Intensywność treningu personalnego jest „skrojona na miarę ” podopiecznego, jego celu i możliwości. W odróżnieniu do zajęć grupowych gdzie intensywność jest dobrana pod grupę osób.
 • wyborem miejsca
  Trening personalny nie musi odbywać się na siłowni. Jeśli jest taka potrzeba trener może zorganizować trening personalny na zewnątrz bądź w domu podopiecznego. Moja oferta również obejmuje treningi personalne w domu na terenie miasta Warszawa.
 • prowadzeniem żywieniowym
  Trener osobisty prócz prowadzenia z podopiecznym treningów personalnych pomaga mu także w kwestiach żywieniowych. Doradza z jakich produktów korzystać i w jakich ilościach a z jakich zrezygnować. Zobacz, moje przepisy: owsiane ciastkaowsiane racuchynadziewane papryczki.
 • dostępnością
  W odróżnieniu do instruktora zajęć grupowych który jest dostępny tylko podczas zajęć, trener personalny jest do dyspozycji podopiecznego cały czas. W każdej chwili można się z nim skontaktować i poradzić.
 • monitorowaniem postępów
  Dobry trener personalny monitoruje postępy podopiecznego. Sprawdza czy dany plan treningowy przynosi efekty i reaguje na bieżąco jeśli jest taka potrzeba.

Trener osobisty Warszawa – jaka jest jego cena? Sprawdź.

 • nauką świadomych wyborów
  Dobry trener personalny potrafi uczy podopiecznego świadomych wyborów między innymi zakupów czy dań w restauracji.
 • budowaniem świadomości ruchowej podopiecznego
  Trener personalny uczy podopiecznego jak odczytywać sygnały ze swojego ciała oraz uczy podstaw anatomii.

Trener osobisty Warszawa – czy na pewno go potrzebuje. Dla kogo trening personalny

Wiele osób zastanawia się czy na pewno potrzebuje usług trenera osobistego. Jest wiele grup osób które w pierwszej kolejności potrzebują trenera personalnego. Poznajmy je:

 • Początkująceto trener osobisty w Warszawie powie Ci jak ćwiczyć!
  Jeśli nigdy nie byłeś na siłowni, chcesz zacząć ćwiczyć a siłownia, trening siłowy, ciężary czy nawet włączenie bieżni to dla Ciebie „czarna magia”, to z pewnością swoje pierwsze kroki powinieneś skierować do trenera personalnego.
 • Otyłedzięki trenerowi osobistemu unikniesz kontuzji
  Jeśli jesteś osobą otyłą, chcesz z zmienić swoja sylwetkę oraz poprawić kondycje przy pomocy treningów personalnych to niezwłocznie skontaktuj się z trenerem osobistym.
 • Zaawansowani zawodnicy szukający nowych bodźców
  Jeśli trenujesz już latami, poczułeś stagnacje, nie masz pomysłu jak dalej powinny wyglądać Twoje zajęcia, to treningi personalne z doświadczonym trenerem osobistym i jego świeże spojrzenie na Twoje przygotowanie fizycznie oraz żywienie będzie strzałem w dziesiątkę.
 • Szukające motywacji
  Masz cel i plan by go osiągnąć ale brak Ci motywacji? Potrzebujesz dodatkowego impulsu by wyjść z domu na trening? Potrzebujesz osoby z którą umówisz się, która Cie przypilnuje i zmotywuje? Trening personalny z trenerem osobistym będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 • Potrzebujące szybkich efektów
  Niedługo masz ślub na którym chcesz pięknie wyglądać? Zbliżają się wakacje podczas których chcesz prezentować się efektownie na plaży? Nie masz już czasu a efektów brak? Trening personalny znacznie przyspieszy czas do wymarzonej sylwetki.
 • Powracające po kontuzji
  Jesteś po kontuzji i chcesz wrócić do sportu bezpiecznie pod okiem doświadczonej osoby? Równocześnie chcesz wzmocnić słabsze mięśnie? Współpraca z trenerem personalnym będzie także dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.
 • Sportowcy potrzebujący dodatkowego treningu
  Trenujesz zawodowo sport? Przygotowujesz się do zawodów? Wymagasz treningu siłowego lub wzmocnienia? Musisz nabrać siły, masy mięśniowej? Trener osobisty będzie strzałem w dziesiątkę.
 • Seniorzy
  Jesteś po 65 roku życia i chcesz dalej czuć się młodo? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe i wzmocnić organizm? Trening personalny z trenerem osobistym na pewno jest dla Ciebie.
 • Przygotowujące się do testów sprawnościowych
  Przed Tobą testy sprawnościowe przed przyjęciem do upragnionej pracy? Na uczelni czeka Cie egzamin i chcesz się do niego dobrze przygotować? Trener osobisty na pewno pomoże Ci zdać ten test.
trener osobisty warszawa

Trener osobisty Warszawa czy na pewno go potrzebuje. Podsumowanie

Odpowiadając na pytanie czy musi się mną zająć trener osobisty powinnyśmy wcześniej zastanowić się czy należymy do jednej z grup osób przedstawionych wcześniej. Jeśli tak to kolejnym krokiem jest postanowienie sobie celu współpracy z trenerem osobistym. Cel może być różny- spalenie tkanki tłuszczowej, wybudowanie tkanki mięśniowej, wzmocnienie ciała, przygotowanie do zawodów. Jak już mamy cel ważne jest znalezienie odpowiedniego trenera osobistego, w tym przypadku odsyłam do posta – trener osobisty Warszawa – jak go znaleźć.
Pamiętać musimy, że trener osobisty i treningi personalne pełnią także rolę terapeutyczną dzięki czemu podczas treningu z trenerem możemy zapomnieć o trudach dnia codziennego. Większość trenerów personalnych posiada w swojej ofercie pierwszy trening darmowy podczas którego możemy poznać zasady współpracy i samego trenera. Podobnie jest ze mną – sprawdź. Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że treningi personalne nie muszą odbywać się cztery razy w tygodniu. Jeśli nie mamy takich możliwości to jeden trening personalny w tygodniu pod okiem doświadczonego trenera osobistego jest lepszy niż kolejny trening samemu. Mam sporą grupę podopiecznych z którymi współpracuje na takiej zasadzie i obie strony sobie ją bardzo chwalą. Więc jeśli nawet przez chwile przeszła nam przez głowę myśl i o tym by zajął się nami trener osobisty to warto spróbować. Form współpracy jest wiele a korzyści z niej będą nam procentować przez długie lata.

A jeśli to właśnie ze mną chcesz zmienić nawyki żywieniowe oraz sylwetkę zapraszam do kontaktu. Na blogu oraz instagramie można znaleźć wiele ciekawostek ze świata sportu i żywienia.
Przypominam, że pracuje jako trener osobisty w mieście Warszawa a dokładniej:

 • Łomianki
 • Warszawa Żoliborz
 • Chomiczówka
 • Młociny

Twój trener personalny Michał.