Jednym z najważniejszych czynników wpływających na to że decydujemy się na trening personalny i współpracę z trenerem osobistym są szybkie efekty. Dużo osób pyta: trening personalny kiedy efekty?W sieci pełno jest metamorfoz osób korzystających z usług trenerów personalnych, dlatego często zadajemy sobie pytanie kiedy u nas trening personalny przyniesie efekty. Odpowiedź na to pytanie: trening personalny kiedy efekty? Nie jest prosta.

Trening personalny kiedy efekty. Czym jest trening personalny.

Warszawa na swoim terenie posiada wiele siłowni oferujących trening personalny. Ale zanim dowiemy się kiedy efekty przyniesie trening personalny warto zapoznać się z tym, czym jest trening personalny?
Jest to nic innego jak ścisła współpraca pomiędzy trenerem osobistym, a podopiecznym. Dobry trening personalny charakteryzuje się :

 • wyłącznością na linii trener osobisty – podopieczny
  Trening personalny odbywa się zazwyczaj na płaszczyźnie trener osobisty – podopieczny. Nie w większej grupie. Dzięki temu trener osobisty jest skupiony tylko i wyłącznie na podopiecznym. Kontroluje technikę wykonywania ćwiczeń, postawę, motywuje oraz dba o bezpieczeństwo. Wtedy odpowiedź na pytane trening personalny kiedy efekty – jest prosta. Jeżeli treningi są realizowane i baran jest pod uwagę na ta zasada treningi przynoszą szybsze efekty.
 • wyborem czasu – kiedy odbędzie się trening personalny?
  Pora odbywania treningu personalnego zależy w dużej mierze od podopiecznego, i jego możliwości czasowych. Nie jest uzależniony od grafiku klubu fitness, co jest wygodniejsze.
 • wyborem miejsca – gdzie odbędzie się trening personalny?
  Trening personalny nie musi odbywać się na siłowni. Jeśli jest taka potrzeba trener osobisty może zorganizować trening personalny na zewnątrz bądź w domu podopiecznego. Moja oferta również obejmuje treningi personalne w domu na terenie miasta Warszawa.
 • dostępnością dla wszystkich
  Trening personalny jest dla każdego zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią.
 • indywidualnym podejściem
  Intensywność treningu personalnego jest „skrojona na miarę ” podopiecznego, jego celu i możliwości. W odróżnieniu do zajęć grupowych gdzie intensywność jest dobrana pod grupę osób.
 • prowadzeniem żywieniowym
  Trener osobisty prócz prowadzenia z podopiecznym treningów personalnych pomaga mu także w kwestiach żywieniowych. Doradza z jakich produktów korzystać i w jakich ilościach a z jakich zrezygnować. Zobacz, moje przepisy: owsiane ciastkaowsiane racuchynadziewane papryczki..
 • dostępnością
  W odróżnieniu do instruktora zajęć grupowych który jest dostępny tylko podczas zajęć, trener personalny jest do dyspozycji podopiecznego cały czas. W każdej chwili można się z nim skontaktować i poradzić.
 • monitorowaniem postępów
  Dobry trener personalny monitoruje postępy podopiecznego. Sprawdza czy dany plan treningowy przynosi efekty i reaguje na bieżąco jeśli jest taka potrzeba.

Sprawdź jaka jest cena trenera personalnego w mieście stołecznym Warszawa.

 • nauką świadomych wyborów
  Dobry trener personalny potrafi uczy podopiecznego świadomych wyborów między innymi zakupów czy dań w restauracji.
 • budowaniem świadomości ruchowej podopiecznego
  Trener personalny uczy podopiecznego jak odczytywać sygnały ze swojego ciała oraz uczy podstaw anatomii.

Trening personalny kiedy efekty. Czynniki wpływające na sukces.

Wiemy już czym jest trening personalny, warto teraz zapoznać się z czynnikami, które składają się na sukces współpracy. Na efekty treningu personalnego i pozytywną odpowiedź na pytanie trening personalny kiedy efekty wpływa:

 • Regularność treningów
  Bardzo ważny aspekt. Trening personalny raz na jakiś czas nie przyniesie zamierzonego efektu co innego regularne treningi kilka razy w tygodniu pod okiem doświadczonego trenera personalnego.
 • Żywienie
  Jeden z najważniejszych składników przepisu na sukces. Tylko indywidualnie dopasowane żywienie do potrzeb i możliwości oraz jego bezwzględne przestrzeganie sprawi, że nasza sylwetka będzie się zmieniać się tak jak chcemy.
 • Dobrany plan treningowy
  Indywidualnie dobrany plan treningowy dopasowany do naszych celów oraz możliwości spowoduje, że trening personalny da takie efekty jakich oczekujemy.
 • Doświadczony trener personalny
  Trening personalny przyniesie efekty tylko wtedy kiedy będziemy współpracować z doświadczonym, posiadającym ogromną wiedzę trenerem personalnym. To ważne komu oddaje się pod opiekę naszą sylwetkę oraz zdrowie. Sprawdź jak znaleźć dobrego trenera personalnego.
 • Motywacja
  Zmiana naszych nawyków żywieniowych oraz regularne treningi personalne to ogromny zwrot w naszym życiu. Bez należytej motywacji nie możliwy do spełnienia.
 • Uwarunkowania genetyczne
  W innym tempie efekty treningów będzie miała osoba obciążona genetycznie na przykład otyłością a w innym tempie efekty będzie miała osoba zdrowa. Musimy o tym pamiętać zaczynając treningi personalne.

Trening personalny kiedy efekty. Podsumowanie trenera personalnego

Na to kiedy możemy się spodziewać efektów treningów personalnych ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie. Widzimy, że na odpowiedź na to pytanie składa się wiele czynników. Każda osoba inaczej reaguje na treningi personalne i u każdej osoby efekty przychodzą w innym czasie. Ważne byśmy trenowali regularnie, nie poddawali się i słuchali się rad trenera personalnego. To on wyznacza cele krok po kroku.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł zapraszam na mojego bloga i instagrama tam znajdziesz więcej ciekawostek ze świata sportu i odżywiania jak na przykład:

Przypominam, że treningi personalne w cenie 120 zł prowadzę w mieście stołecznym Warszawa i jej okolicach a dokładniej:

 • Łomianki
 • Warszawa Żoliborz
 • Chomiczówka
 • Młociny

Twój trener personalny Michał.