Mieszkasz w dzielnicy Warszawa Bemowo? Chwilowo czy na stałe? Z jakiej formy sportu korzystasz? Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpisaniu treningu, motywacji, rozpisaniu jadłospisu czy po prostu szukasz trenera personalnego na Bemowie – to jestem, czekam właśnie na Twój znak 🙂 Ja! Twój trener personalny Warszawa Bemowo

Jakiej pomocy oczekujesz? Do jakiego celu będziemy dążyć?

Najważniejsza kwestia, którą musisz jednoznacznie określić w sprawach sportowych to cel. Jasne określenie celu spowoduje, że Twoje osiągnięcia staną się rzeczywiste. Jeśli jesteś gotowy skorzystać z moich usług to nie wpisuj już w google hasła”trener personalny Warszawa Bemowo”, jeżeli jeszcze się wahasz to wejdź w zakładkę dedykowaną dla niezdecydowanych lub przeczytaj mój wpis „Trenerzy personalni Warszawa. Gdzie mogę ich znaleźć?”

Jesteś zainteresowany moimi usługami? Nie chcesz dłużej szukać w google po haśle „trener personalny Warszawa Bemowo„? – Zapraszam! Skontaktuj się ze mną!

Dowiedz się więcej o swoim trenerze personalnym na warszawskim Bemowie!

Nazywam się Michał! Powiem od razu: dobrze trafiłeś bądź trafiłaś 🙂 Jestem trenerem personalnym i działam na terenie Warszawy, głównie na Bemowie, Bielanach i Żoliborzu, ale zdarza się również, że trochę dalej.

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Wiem, jak mamy ćwiczyć, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie żywienie stosować. Codziennie współpracuję z dietetykiem oraz fizjoterapeutą, właśnie po to, by moim podopiecznym zapewnić 100% opiekę. Półśrodki mnie nie interesują. Jestem trenerem personalnym Warszawa Bemowo – takim, o którym marzyłeś 🙂

Pokażę Ci jak zacząć – zaczniemy od dogłębnej analizy Twojego stylu życia. jako trener personalny będzie mnie interesowało wszystko, więc nie zdziw się, kiedy zadam pytania o używki, liczbę godzin snu czy relaks.Te kwestie mają dla mnie znaczenie. Po analizie Twojego stylu życia, pokażę Ci jak zacząć żyć inaczej. Sport to nie tylko aktywność fizyczna, a ja wierzę, że mamy cel i go razem osiągniemy.

Potem rozpiszę Twój jadłospis, nie dam Ci konkretnej diety, którą powiesisz na lodówce i będziesz na nią patrzeć całymi dniami z wyrzutami sumienia. Jako trener personalny dam Ci coś więcej – dam wiedzę, jak zdrowo się odżywiać, dam wskazówki i pomysły na przepisy. Treningi personalne prowadzę w studiu treningu personalnego- centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Zajęcia w studiu od treningów na siłowni różni jedna ważna rzecz, w studiu podczas treningu jesteśmy sami. Treningi odbywają się bez udziału osób trzecich. To daje nam spokój, komfort i bezpieczeństwo. Jak jest na siłowni dobrze wiemy, tłok, zajęty sprzęt- w takich warunkach ciężko przeprowadzać dobry trening personalny.

Trener personalny bemowo
Sala siłowa 2 w centrum treningu

Trening rozpisany, żywienie usystematyzowane – jak potem działa trener personalny Warszawa Bemowo?

Chciałbym powiedzieć, że na tym moja rola się kończy, ale nie mogę tego stwierdzić. Odchudzanie, utrata masy ciała, poprawa kondycji, wyrzeźbienie mięśni to proces. Co więcej.. czym dłużej on trwa, a Ty nie widzisz efektów z dnia na dzień, tym szybciej kończy się Twoja motywacja. I tu pojawiam się ja – Twój trener personalny Warszawa Bemowo! Od tego jestem, by codziennie motywować Cię do działania, zmieniać na lepsze Twoje ciało poprzez ciągłe urozmaicanie treningów, wpływać pozytywnie na stan Twojego odżywienia i mówić Ci, kiedy czas na relaks. Każdy proces odchudzania czy innej pracy nad sylwetką jest bardzo złożony i nie trwa kilku dni. Codziennie zmieniają się Twoje mniejsze cele, założenia i zmieniasz się też Ty, od tego jestem by przystosowywać nasz plan.

Ile kosztuje trener personalny Warszawa Bemowo?

Każdy z moich podopiecznych właśnie od myśli ” Ile kosztuje trener personalny Warszawa Bemowo” rozpoczął pracę ze mną. Nie ma co ukrywać kwestia ceny jest bardzo istotna! Moje zasady współpracy sa bardzo transparentne – pojedynczy trening 140 zł pakiet 5 treningów 650 zł pakiet 10 trenjngow to 1200zł. Dużym dodatkiem jest żywienie, które rozpisuję w cenie 🙂 Cena treningu obejmuje już wszystkie opłaty, nie trzeba kupować dodatkowo karnetu bądź wejściówek.

Indywidualny trener personalny Bemowo w Warszawie to koszt wahający się od 50zł do 200zł za trening, jeżeli chcesz wiedzieć co składa się na cenę treningu osobistego, zajrzyj do artykułu: Cena trenera personalnego Warszawa.

Co zyskujesz trenując ze mną? Twoim nowym trenerem personalnym Warszawa Bemowo?

  • poprawiasz sprawność fizyczną i wzmacniasz mięśnie,
  • poprawiasz wydolność mięśni,
  • poprawiasz kondycję,
  • osiągasz nowe cele w dyscyplinie sportowej, którą trenujesz,
  • jeżeli miewasz bóle kręgosłupa to możesz się ich pozbyć dzięki ćwiczeniom z trenerem osobistym,
  • skutecznie schudniesz lub zwiększysz masę ciała, dzięki rozpisanemu jadłospisowi.
  • zlikwidujesz cellulit,
  • nabierzesz pewności siebie,
  • nabierzesz więcej energii,
  • polubisz trening! 🙂

Trener personalny Warszawa Bemowo – czy mogę trenować tylko w tej dzielnicy?

Ja treningi personalne prowadzą w Warszawie, w takich dzielnicach jak:

Skontaktuj się ze mną – Twój trener personalny Bemowo