Trener personalny Warszawa

 

Trener personalny Warszawa

Trener personalny Warszawa to hasło coraz częściej wpisywane w google przez osoby zamieszkujące miasto stołeczne. Nic dziwnego, w codziennym pędzie chcemy dbać o siebie nie tylko pod względem psychicznym, ale również fizycznym. Trener personalny może nam w tym pomóc. Wiele osób, które wpisuje w google haslo trener personalny Warszawa”, tak naprawdę nie wie, czego oczekuje. Przed pierwszym kontaktem z trenerem personalnym, warto przemyśleć kilka kwestii. Przeczytaj poniższy tekst i poznaj moją ofertę treningów personalnych. 

Trener personalny Warszawa – czemu wybrać moją ofertę?

Trener personalny w Warszawie jak każdy inny trener personalny powinien poważnie podchodzić do swojego zawodu. Trener personalny musi być mieć w sobie pokorę oraz zrozumienie. Od 2013 roku pracuje w tej branży, jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu dodatkowo przeszedłem bardzo dużą ilość szkoleń z zakresu treningu oraz dietetyki. Przez te wszystkie lata zrozumiałem jak pracować z podopiecznymi, jak z nimi rozmawiać i jak osiągać ich cele. Prostym przykładem jest żywienie. W cenie treningów personalnych prowadzę podopiecznych również żywieniowo. Z jedną fundamentalną różnicą. W żywienie wchodzimy stopniowo, krok po kroku bo nie da się z dnia dzień zmienić swojego życia o 180 stopni. 

Trener personalny Warszawa – jakie treningi prowadzę?

Tak naprawdę decydując się na wybór trenera personalnego w Warszawie, nie musisz wybrać żadnego treningu. To trener personalny wybierze odpowiednie ćwiczenia dla Ciebie, Ty musisz wybrać tylko cel treningowy.

Jakie treningi możemy wyróżnić? Jakie treningi personalne oferuję w Warszawie? Mała ściąga poniżej:

Treningi personalne dla osób otyłych i bardzo otyłych – to treningi, w których się specjalizuje. Bardzo mała liczba trenerów personalnych w Warszawie oferuje taki rodzaj treningów. Jest to forma szczególnej opieki nad podopiecznymi. Osoby otyłe i bardzo otyłe potrzebują wiele wsparcia i motywacji do zmiany swojego stylu życia, ale również odpowiedniego zaplecza do ćwiczeń. Osoby otyłe, które chcą zmniejszyć masę ciała muszą wykonywać określone ćwiczenia, nie ma możliwości by zaproponowany im trening nie był spersonalizowany. Ze względu na masę ciała, dodatkowe obciążenia chorobowe, kluczowe jest wybranie ćwiczeń adekwatnych do ich zaawansowania. Ja jako trener personalny w Warszawie oferuję osobom otyłym i bardzo otyłym kameralne treningi personalne w moim prywatnym studiu na warszawskich Bielanach w formie 1:1 bez udziału osób trzecich. 

Treningi personalne w Warszawie dla seniorów – Seniorzy to wyjątkowa grupa osób, których trzeba obdarzyć szczególną opieką. Zazwyczaj ich głównym celem treningowym jest poprawa sprawności bądź powrót do niej i zadbanie o swoje zdrowie. Seniorzy często obciążeni są różnorodnymi jednostkami chorobowymi. Ze względu na to treningi personalne powinny być konsultowane z ich lekarzami prowadzącymi oraz fizjoterapeutami. 

Treningi personalne dla dzieci i nastolatków. W dobie wszechobecnych smartfonów, mediów społecznościowych coraz więcej dzieci i nastolatków rezygnuje z aktywności fizycznej. Problem otyłości u dzieci jest coraz większy. Według raportu Światowej organizacji Zdrowia z 5 maja 2022 roku 25% dzieci w przedziale 10-19 lat jest otyła. Nawet dzieci poniżej 5 roku życia są już otyłe (5%). Na ten system rzeczy składa się wiele czynników w tym masowe zwolnienia z wf, mała bądź żadna aktywność fizyczna. Dzięki treningom personalnym możemy zwalczyć otyłość. Z doświadczenia wiem, że treningi z najmłodszymi o wiele szybciej przynoszą efekty niż zajęcia z dorosłymi.

W mojej ofercie znaleźć można również:

 

Trener personalny Warszawa – gdzie prowadzę treningi?

Większość osób, które wybiera treningi personalne z trenerem zazwyczaj ćwiczy w sieciowych siłowniach. To bardzo wygodne rozwiązanie gdyż podopieczny może korzystać z siłowni, ale może również dodatkowo brać udział w otwartych zajęciach grupowych. Takie rozwiązanie ma również wady i może okazać się problematyczne w szczególności dla osób początkujących. Osoby otyłe, bardzo otyłe czy również takie z nadwagą wstydzą się ćwiczyć przy innych i jest to dla nich demotywujące. Dodatkowo przepych i ścisk na siłowniach może powodować oczekiwanie na konkretny sprzęt. Z tych dwóch względów, ja jako trener personalny Warszawa stworzyłem miejsce idealne, do którego mogę zaprosić wszystkich moich podopiecznych. Jest to Centrum treningu, na ulicy Wólczyńskiej w Warszawie. To miejsce kameralne, gdzie podopieczny wraz z trenerem personalnym ćwiczą w konfiguracji 1 na 1. Sala treningowa podczas zajęć jest na wyłączność trenera oraz podopiecznego. Treningom personalnym nie towarzyszą osoby postronne

 

Trener personalny Warszawa ile kosztuje? Cena moich treningów personalnych

Cennik treningów personalnych:

  • Jednorazowy trening 140 zl 
  • Pakiet 5 treningów 650 zł
  • Pakiet 10 treningów 1200 zł

Pierwszy trening jest darmowy. Cena obejmuje koszt wejścia do studia Centrum treningu.

 

Trener personalny Warszawa – dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

Treningi personalne w Warszawie, które prowadzę mają wiele zalet. Wybierając mnie na swojego trenera personalnego w Warszawie oprócz profesjonalnych treningów, mogę poprowadzić Cię również żywieniowo co pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel. Potrawy które proponuję moim podopiecznym są niskokaloryczne a przede wszystkim smaczne. W skład prowadzenia żywieniowego wchodzi między innymi fit majonez, fit chleb czy propozycje okazji okazjonalne jak fit potrawy wigilijne czy fit przepisy wielkanocne

Wszystkie treningi personalne, które prowadzę w Warszawie odbywają się w moim Centrum Treningu przy ulicy Wólczyńskie 55, czyli w miejscu, które stworzyłem właśnie dla Ciebie. Jest to miejsce kameralne, przez co komfortowe dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze zdrowym stylem życia ale również świetne dla osób zaawansowanych, które potrzebują spokoju i skupienia. Zajęcia odbywają się tylko w mojej i podopiecznych obecności. Na sali prócz nas nikt nie przebywa. Centrum treningu to miejsce, które powstało z połączenia mojego doświadczenia oraz pasji do sportu. Jest to miejsce idealne na treningi personalne w Warszawie. Warto wspomnieć, że moje studio jest kompleksowo wyposażone, dlatego dobrze sprawdzi się w przypadku treningów indywidualnych ale również grupowych, w tym sportowych zajęć zorganizowanych typu zumba czy crosfitt. 

Dodatkowo wspomnę, że jako trener personalny w Warszawie mogę pochwalić się ogromnym doświadczeniem, które zbierałem w takich klubach jak Centrum rekreacyjno sportowe Bielany, Total Fitness Wilanów, Calypso Targówek czy Oxygen. Wśród moich podopiecznych, którym udało się zrealizować cel znajdziesz osoby, które chciały stracić masę ciała, wyrzeźbić sylwetkę, zwiększyć motorykę czy ogólną sprawność. Warto też zauważyć, że pracuję z osobami otyłymi bardzo otyłymi i jest to moja specjalizacja. 

Trener personalny Warszawa – zapisz się na darmowy trening!

Zapraszam Cię na darmowy trening personalny – sprawdźmy się!

Trener personalny Warszawa – jak go wybrać?

 

Wśród trenerów personalnych w Warszawie, nie ma najlepszego, czy jednego z najlepszych. Taka persona nie istnieje. Każdy trener personalny w Warszawie ma swoje wady i zalety. Ba! Każdy trener personalny w Warszawie ma też swoje węższe specjalizacje! 

Istnieją jednak istotne kwestie, które warto wziąć pod uwagę wybierają trenera personalnego:

Trener personalny Warszawa – temperament i flow – czemu piszę to jako pierwszy aspekt, który podopieczny powinien wziąć pod uwagę? Otóż, jeżeli nie zagra na linii podopieczny – trener, to z tej współpracy nic nie będzie. Trener personalny Warszawa nie musi być Twoim przyjacielem, ale ważne żebyś mu ufał, czuł się dobrze w jego towarzystwie i brał pod uwagę jego zdanie jako autorytetu. Jeżeli wybrany przez Ciebie trener personalny w Warszawie nie wzbudza w Tobie takich pozytywnych skojarzeń, to ta współpraca skazana jest na fiasko.  W siłowni będziecie spędzać dużo czasu razem, dlatego tak ważne jest komfortowe samopoczucie podczas treningu. Chwile milczenia nie są niczym złym, ale ważne by były dla Ciebie komfortowe i byś mógł skupić się w 100% na treningu. Trener personalny w Warszawie, czy w każdym innym mieście powinien stanowić dla Ciebie wsparcie i zaplecze merytoryczne podczas zmiany stylu życia. Autorytet trenera personalnego buduje jego doświadczenie i wiedza. 

Trener personalny Warszawa – skuteczność – przed rozpoczęciem treningów, możesz zapytać wybranego trenera personalnego o jego skuteczność. Trener personalny w Warszawie może przedstawić Ci swoje dotychczasowe osiągnięcia bądź opinie obecnych podopiecznych. Weź jednak pod uwagę, że skuteczność trenera personalnego jest wprost proporcjonalna do zaangażowania podopiecznego. Zmiana stylu życia to proces, w który zaangażowane są dwie osoby: trener personalny oraz podopieczny. Jeżeli te dwa ogniwa nie współpracują, to proces nie zostanie ukończony, a cel osiągnięty.

Trener personalny Warszawa – doświadczenie – trener personalny w Warszawie lub każdym innym mieście zdobywa doświadczenie poprzez odbycie dużej ilości treningów, w trakcie nauki oraz poprzez opiekę nad podopiecznymi, których potrzeby są różnorodne. Tak jak wspomniałem wcześniej trenerzy personalni różnią się od siebie mając wąskie specjalizacje. Przed przystąpieniem do treningu u wybranej osoby zapytaj o jej doświadczenie wobec celu, który sobie postawiłeś do realizacji. Jeżeli celem treningów personalnych jest utrata masy ciała, zapytaj wybranego trenera indywidualnego, jak radzi sobie z takimi wyzwaniami. Być może jest to jego węższa specjalizacja i może mógłby pomóc Ci również pod względem żywieniowym.

Trener personalny Warszawa – wsparcie dietetyczne – Wielu trenerów personalnych oferuje wsparcie dietetyczne w postaci darmowych konsultacji żywieniowych, rozpisanych planów żywieniowych bądź udostępnia swoją bazę przepisów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dużo lepsze niż wykupienie dwóch usług oddzielnie: opieki trenera personalnego w Warszawie oraz dietetyka. Główną zaletą takiego rozwiązania jest to, że jedna osoba ma kontrolę nad całym procesem zmian i dopasowane rozwiązanie treningowe oraz żywieniowe odpowiada 100% zapotrzebowaniu konkretnej osoby. Często zdarza się tak, że osoba decydująca się na treningi personalne, cierpi na jakąś chorobę przewlekłą. Wtedy potrzebna jest konsultacja lekarska i wyniki bieżących badań. Osoba trenująca pozostaje więc pod opieką lekarską i opieką trenera personalnego. 

Trener personalny Warszawa – opieka fizjoterapeutyczna – duża część trenerów personalnych wraz ze swoimi podstawowymi usługami oferuje też wsparcie fizjoterapeutyczne w postaci konsultacji lub masaży. To bardzo kompleksowe rozwiązanie. Zmęczone mięśnie po treningu wymagają regeneracji w postaci odpoczynku, a masaż może nie tylko zregenerować ciało, ale również zrelaksować umysł i być odskocznią od codziennego zgiełku. Wiedza fizjoterapeutyczna, którą posiadają trenerzy personalni jest też zdecydowaną zaletą tych trenerów personalnych, gdyż dla podopiecznego jest to gwarancja, że wszystkie ćwiczenia w planie treningowym będą wykonywane bez uszczerbku na zdrowiu. Ta kwestia tyczy się w szczególności mam po cesarskim cięciu, osób ze schorzeniami stawów, osób po złamaniach, w trakcie rehabilitacji. 

Trener personalny Warszawa – Najpierw oczekiwania

W pierwszej kolejności, jeszcze przed wpisaniem hasła “trener personalny Warszawa” w Google, warto zastanowić się czego oczekuję, jakie efekty chcę uzyskać, po co chcę ćwiczyć. Dobrą praktyką jest też zadanie konkretnych pytań trenerowi personalnemu, już na wstępie. Określenie celu, oczekiwań i motywacji sprzyja i przybliża moich podopiecznych do realizacji konkretnych celi. 

Trener personalny Warszawa – chce ćwiczyć, po co mam określać cel

W swojej pracy, jako trener personalny bardzo często spotykam się z takim podejściem. Nie ma w nim nic złego, jest ono prawidłowe. Jednak określenie celu, przybliża nas do jego realizacji. Cel jest wartością namacalną, którą w procesie realizacji możemy rzeczywiście dostrzec. Dotyczy to w szczególności osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportem lub zmianą stylu życia. Cel ułatwia proces zmian. Ćwiczenie, aktywność fizyczna dla samego ruchu jest równie ważna, ale zdecydowanie częściej łatwiejsza do wykonania dla osób już zaawansowanych. Celem może być utrata masy ciała podzielona na etapy, wyrzeźbienie sylwetki, zmniejszenie obwodów. Jest dowolność, a każdy cel jest ustalany o indywidualne potrzeby i systematycznie realizowany. Dzięki jasno określonemu celowi, możemy też ewaluować postępy – co jest priorytetem w ciągłej motywacji. Stopniowa utrata motywacji w zmianie stylu życia jest zjawiskiem naturalnym i występuje u każdego. Zmiana stylu życia to proces, który następuję stopniowo, na początku efekty są największe, potem zaangażowanie spada, a efekty następuję proporcjonalnie – właśnie w tym momencie najważniejsze jest zachowanie ciągłości procesu. W tym etapie cek, który zakładamy jest motorem do dalszego działania.

Zainteresowała Cię moja oferta? Zapraszam do kontaktu