Bardzo często dostaję od Was pytanie, z których siłowni w Warszawie warto skorzystać. Warszawa to miasto które oferuje duży wachlarz możliwości wyboru siłowni dlatego chciałbym przedstawić siłownia fitness Warszawa moje top 10.

Siłownia fitness Warszawa moje top 10

Tak jak wcześniej wspomniałem Warszawa oferuje szeroki wybór siłowni oraz klubów fitness. Od wielkopowierzchniowych klubów, po sieciówki na kameralnych mniejszych klubach kończąc. W swoim zestawieniu chciałbym zawrzeć siłownie z każdego typu do których warto się wybrać oraz każdą z nich opisać w kilku słowach.

Siłownia fitness Warszawa. Moje top 10. Siłownie- sieciówki

W Warszawie działa kilka sieci siłowni między innymi Zdrofit, Calypso, Energy Fitness, Fabryka Formy, S4. Jednym z klubów wartych polecenia sa:

 1. Zdrofit Galeria Młociny
  Siłownia powstała w 2019 roku w wyniku budowy centrum Handlowego „Galeria Młociny”. Duża i przestronna siłownia, zajęcia fitness, sauna. Siłownia Honoruje karty benefit, fit profit i ok system.
 2. S4 Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
  Siłownia otwarta w 2012 roku, wyremontowana w 2019 roku. Mniejszy klub niż Zdrofit Młociny, lecz wart polecenia – jest tam wszystko czego potrzeba do treningu. Nowy sprzęt, siłownia o powierzchni 835 m2, sala fitness, sauna. Klub honoruje karty benefit, fit profit, ok system.
 3. Saturn Fitness Bielany
  Sprzęt wysokiej jakości, design, basen oraz zajęcia fitness to wszystko możemy znaleźć w klubie Saturn Fitness na ulicy Arkuszowej. Tak jak w poprzednich tak i w Saturn Fitness możemy skorzystać z kart benefit, fit profit czy ok system.
 4. Zdrofit Wola park
  Squash, fitness, siłownia i sauna to wszystko jest do dyspozycji w klubie Zdrofit Wola Park. Klub ten t także bardzo dobra lokalizacja
 5. Total Fitness Bemowo
  Total Fitness to nowy klub w którym mamy do dyspozycji aż 1400 m2. Klub posiada aż siedem stref treningowych. Prócz siłowni możemy skorzystać z zajęć fitness, saun oraz z kącika dla malucha. Klub jak inne sieciówki honoruje karty benefit, fit profit i ok system.
Siłownia fitness Warszawa moje top 10
Źródło: mcfit.com

Siłownia fitness Warszawa moje top 10

W Warszawie możemy także korzystać z siłowni zlokalizowanych w hotelach tutaj moim zdaniem warto jest sprawdzić ofertę
6. Holmes Place ul Grzybowska
Klub premium zlokalizowany w hotelu Hilton na warszawskiej Woli. Do dyspozycji klientów jest obszar w wymiarze 3500 m2 a w nim siłownia, zajęcia fitness, basen, parking
7. DoubleTree by Hilton
Siłownia zlokalizowana w hotelu typu premium – DoubleTree by Hilton na ulicy Skalnicowej 21.

Siłownia fitness Warszawa moje top 10. Siłownie wielko-powierzchniowe

Kolejną kategoria klubów są siłownię o bardzo dużej powierzchni tutaj warto polecenia są takie kluby jak
8. City Fit Targówek
Siłownia czynna 24 godziny na dobę zlokalizowana na ulicy Głębockiej na warszawskim Targówku. Klub o powierzchni 2500 m² oferuje 12 stref treningu, zajęcia fitness oraz parking dla klubowiczów.
9. Centrum treningu
Bardzo ciekawą alternatywą jest studio treningu personalnego Centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Jest to bardzo ciekawe miejsce ponieważ w odróżnieniu od przepełnionych siłowni w Centrum Treningu mamy do dyspozycji pięć w pełni wyposażonych sal treningowych na wyłączność. Trenujemy sami bez udziału osób trzecich. Daje nam to spokój, komfort i bezpieczeństwo.
10. Fit/One w Blue City
Fit/One to klub o powierzchni ponad 5 000 m². Co czyni go największym w Warszawie. Do dyspozycji klientów jest siłownia, zajęcia fitness, sauny, solarium, masaże. Klub zlokalizowany jest w centrum handlowym Blue City na warszawskiej Ochocie.

Spodobał Ci się artykuł Siłownia fitness Warszawa moje top 10? Koniecznie sprawdź mojego bloga znajdziesz tam:

Przypominam, że pracuje jako trener personalny w mieście Warszawa a treningi personalne w cenie 120 zł (cena obejmuje koszt wejścia do klubu) prowadzę w studiu treningu personalnego Centrum treningu. Na treningi personalne zapraszam osoby z okolic:

 • Warszawa Bielany
 • Łomianki
 • Warszawa Żoliborz
 • Młociny
 • Chomiczówka

Twój trener personalny Michał