W ostatnim czasie dostaje sporo pytań odnośnie zajęć fitness a dokładniej mówiąc o zumbe. Których instruktorów polecam, gdzie warto wybrać się na zumbe, na co zwrócić uwagę przy wyborze zajęć zumby. Dlatego postanowiłem stworzyć artykuł „Zumba Bielany – gdzie na zajęcia” – spis polecanych miejsc na zumbę w naszej okolicy.

Zumba Bielany – gdzie na zajęcia. Czym jest zumba tłumaczy trener personalny

Zanim przejdziemy do zajęć z zumby warto byśmy przypomnieli sobie czym jest zumba.
Zumba – zajęcia zawierające elementy cardio, treningu siłowego, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą. Zumba pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej, poprawia równowagę oraz gibkość. Zajęcia zumby prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

Zumba Bielany – gdzie na zajęcia

Moje podopieczne najczęściej polecają zajęcia zumby w trzech lokalizacjach.
W klubie Zdrofit mieszczącym się w Galerii Młociny. Zajęcia prowadzi w czwartki o 19:30 Ania oraz we wtorki o 20:30 Magda.

Kolejnym wartym polecenia miejscem jest Fitnessland i zajęcia odbywające się tam w piątki o 19:30.

Co raz większa rzesza moich podopiecznych poleca również zajęcia Zumby w klubie Zdrofit przy Agorze. odbywające się w poniedziałki o 18:15 i wtorki o 18:30 .

Bardzo ciekawą alternatywą są również zajęcia Zumby które odbywają się w każdą środę o godzinie 20:00 w LO przy ulicy Gwiaździstej 35.

Zumba Bielany – gdzie na zajęcia. Podsumowanie

Jak widzimy jest kilka miejsc, gdzie śmiało możemy pójść na zajęcia zumby. Zajęcia te gorąco polecają moje podopieczne jakie bardzo ciekawe uzupełnienie aktywności fizycznej. Zajęcie w tych miejscach charakteryzują się profesjonalnym podejściem, miłą atmosferą a przede wszystkim potężną dawką motywacji.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł sprawdź mojego bloga znajdziesz tam między innymi:

Zainteresował Cię ten tekst? Koniecznie sprawdź moje media społecznościowe:

Przypominam, że pracuje jako trener personalny w mieście Warszawa. Treningi personalne w cenie 120 zł prowadzę w butikowym studiu treningu personalnego Centrum Treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Na zajęcia zapraszam osób z okolic:

  • Łomianki
  • Warszawa Żoliborz
  • Młociny
  • Chomiczówka

Twój trener personalny Michał