Wiele osób pyta mnie gdzie w Warszawie mona trenować z trenerem personalnym późnym wieczorem, a nawet w nocy. Dlatego postanowiłem stworzyć spis „całodobowa siłownia Warszawa„. Ale za nim przejdziemy do listy chciałbym wyjaśnić…

Całodobowa siłownia Warszawa. Spis. Czym charakteryzuje się całodobowa siłownia.

Wiele osób zastanawia się czym prócz godzin otwarcia charakteryzuje się całodobowa siłownia w Waszawie. Otóż jest kilka zależności.
W takich siłowniach jak CityFit czy Mcfit nie ma recepcji i wchodzimy najczęściej dzięki odciskowi swojego palca. W tych siłowniach nie ma instruktorów tzw. „zmianowych” najczęściej możemy tam spotkać trenerów personalnych prowadzących treningi personalne. W takich klubach jak X-gym, Total Fitness Ochota, czy S4 Mokotów recepcja działa 24 godziny na dobę, podobnie jest z trenerami personalnymi, którzy pracują nawet w nocy. Siłownie takie jak Just Gym, Fitness24seven oraz RenovatioFitness charakteryzują się recepcja czynną w danych godzinach. RenovatioFitness oraz Fitness24seven to siłownie, na których nie spotkamy instruktora siłowni. Te kluby pracują na zasadzie treningu personalnego wprowadzającego. Każdy nowy klient ma prawo do takiego treningu z trenerem personalnym. Jeśli po takim treningu będzie chciał ćwiczyć z trenerem to bez problemu odbywa treningi personalne. Lecz te kluby nie posiadają instruktorów zmianowych.

Całodobowa siłownia Warszawa to:

CityFit Wola Plaza ul. Młynarska 8/12
CityFit Rondo ONZ ul. Twarda 18
CityFit Reduta Aleje Jerozolimskie 148
CityFit Galeria Wiatraczna ul. Grochowska 207
CityFit Targówek ul. Głębocka 13
Total Fitness Ochota al. Bohaterów Września 9
X-gym ul. Wolska 19
Just Gym ul. Dziekońskiego 1
Zdrofit Mokotów ul. Bukowińska 22
Fitness24seven Wola Eqilibrium ul. Jana Kazimierza 3
McFit Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska 3
McFit Atlas Tower al. Jerozolimskie 123a
McFit Mokotów ul Wołoska 16
McFit Praga południe ul. Ostrobramska 79
S4 Mokotów ul. Puławska 39.

Centrum treningu ul. Wólczyńska 55
RenovatioFitness Żoliborz al. Wojska Polskiego 41/101

Warszawa posiada siedemnaście całodobowych siłowni umożliwiających trenowanie o każdej porze dnia i nocy.

Spodobał Ci się artykuł całodobowa siłownia Warszawa spis? Zapraszam na mojego bloga, facebooka bądź instagrama tam znajdziesz więcej ciekawostek ze świata sportu i odżywiania jak na przykład

Pracuje jako trener personalny od 2013 roku, treningi personalne w cenie 120 zł prowadzę w mieście stołecznym Warszawa a dokładniej:

  • Łomianki
  • Warszawa Targówek
  • Młociny
  • Warszawa Żoliborz
  • Chomiczówka
  • Warszawa Bemowo

Twój trener personalny Michał.