Jestem trenerem personalnym, absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Ukończyłem wiele szkoleń z tematyki treningu oraz żywienia. W branży pracuje od 2014 roku. Prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, w szczególności w Warszawie, w dzielnicach takich jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz. Najczęściej zajęcia odbywają się w studiu treningowym Centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55.

Obecnie zajmuję się też rozpisywaniem treningu online.

Treningi personalne, które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każdy trening indywidualny jest łatwy do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy, który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny.

Zajęcia, w których się specjalizuje:

– Trening personalny dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować masę mięśniową oraz siłę.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.

– Trening personalny wzmacniający.

– Trening personalny dla seniora.


Trening wzmacniający to oferta skierowana do osób:

 • powracających do zdrowia po kontuzji,
 • reprezentujących różne dyscypliny sportu ,
 • szukających nowych bodźców treningowych ,
 • pragnących wzmocnić ciało
 • pragnących poprawić elastyczność mięśni.
Trening na mase
Jedna z sal studia Centrum treningu

Trening wzmacniający. Zalety

Trening wzmacniający niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim pomaga w powrocie do sprawności fizycznej po kontuzji, poprawia elastyczność i sprawność mięśni. Trening izometryczny to również poprawa słabszych obszarów ciała. Trening wzmacniający to zwiększenie siły fizycznej, zwiększenie masy mięśniowej, poprawa elastyczności mięśni. Trening izometryczny wzmacnia mięśnie w tym także mięśnie głębokie otaczające kręgosłup i wzmacniające go. Trening wzmacniający jak każdy trening powoduje wytwarzanie endorfin czyli hormonu szczęścia – najlepszego naturalnego antydepresantu. Trening izometryczny poprawia przepływ krwi która dociera również do tkanki podskórnej, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i odżywiona. Trening wzmacniający powoduje również lepszą świadomość swojego ciała. Trening izometryczny wzmacnia stawy, więzadła, także co bardzo ważne wzmacnia wytrzymałość mięśni, układ nerwowy oraz naturalną motorykę ruchu.

Trening wzmacniający. Na czym polega

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzany jest wywiad z podopiecznym. Niezbędne są informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego i jego możliwych przeciwwskazań do treningu takie jak przebyte kontuzje bądź problemy z kręgosłupem. Te informacje są niezbędne do eliminacji bądź dodania ćwiczeń specjalistycznych. Po uzyskaniu tych informacji przechodzimy do treningu wprowadzającego podczas którego określam stan przygotowania podopiecznego do zajęć, jego mobilność, kondycje. Po zakończeniu treningu wprowadzającego określam plan treningowy na kolejne zajęcia oraz metodę treningową z jakiej będziemy korzystać.
Trening wzmacniający charakteryzuje się intensywnością ukierunkowaną na poprawę siły, masy i elastyczności mięśni. Plany treningowego dobierane są indywidualnie do podopiecznych, dzięki którym z treningu na trening krok po kroku będziemy podwyższać intensywność zajęć. Treningi personalne które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każde zajęcia są jasne, łatwe do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny. Czas trwania zajęć jest różny w zależności od poziomu zaawansowania podopiecznego i metodyki treningowej z której korzystamy. Najczęściej to czas od 45 do 90 minut.

Trening wzmacniający. Cena


Cena jednego treningu personalnego niezależnie od czasu jego trwania w pakiecie 10 treningów to jedyne 120 zł. Pakiet 5 treningów to koszt 650 zł zł. Pakiet 10 treningów personalnych obejmuje:

 • 10 wejść do centrum treningu
 • 10 treningów personalnych
 • prowadzenie dietetyczne
 • monitorowanie postępów
 • nieograniczona liczba konsultacji
 • dostęp do bazy przepisów

Ciekawą alternatywą jest trening dla dwóch osób w cenie 160 zł.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Na treningi personalne zapraszam mieszkańców okolic:

Twój trener personalny Michał.