Jestem trenerem personalnym, absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Ukończyłem wiele szkoleń z tematyki treningu oraz żywienia. W branży pracuje od 2014 roku. Prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, w szczególności w Warszawie, w dzielnicach takich jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz. Najczęściej zajęcia odbywają się w studiu treningu personalnego centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Treningi personalne prowadzone są tylko w mojej i podopiecznego obecności, bez udziału osób trzecich. To daje nam komfort, spokój i bezpieczeństwo.

Obecnie zajmuję się też rozpisywaniem treningu online.

Treningi personalne, które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każdy trening indywidualny jest łatwy do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy, który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny jak na przykład trening dla osób otyłych i bardzo otyłych.

Zajęcia, w których się specjalizuje:

– Trening personalny dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować masę mięśniową oraz siłę.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.

– Trening personalny wzmacniający.

– Trening personalny dla seniora.


Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych to oferta skierowana do osób:

 • chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej,
 • chcących wzmocnić ciało,
 • chorych na cukrzycę,
 • posiadających choroby wieńcowe
 • pragnących zmienić nawyki żywieniowe.
Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych
Jedna z sal w centrum treningu

Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych. Zalety

Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim pomaga w zmianie sylwetki . Trening dla osób otyłych wzmacnia mięśnie w tym także mięśnie głębokie otaczające kręgosłup i wzmacniające go. Trening wzmacnia także serce, a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca. Trening dla dla osób otyłych i bardzo otyłych jak każdy trening powoduje wytwarzanie endorfin czyli hormonu szczęścia – najlepszego naturalnego antydepresantu. Trening poprawia przepływ krwi która dociera również do tkanki podskórnej, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i odżywiona. Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych powoduje również lepszą świadomość swojego ciała. Trening siłowy wzmacnia stawy, więzadła, także co bardzo ważne wzmacnia wytrzymałość mięśni.

Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych. Na czym polega

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzany jest wywiad z podopiecznym. Niezbędne są informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego i jego możliwych przeciwwskazań do treningu takie jak przebyte kontuzje bądź problemy z kręgosłupem. Te informacje są niezbędne do eliminacji bądź dodania ćwiczeń specjalistycznych. Po uzyskaniu tych informacji przechodzimy do treningu wprowadzającego podczas którego określam stan przygotowania podopiecznego do zajęć, jego mobilność, kondycje. Po zakończeniu treningu wprowadzającego określam plan treningowy na kolejne zajęcia oraz metodę treningową z jakiej będziemy korzystać.
Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych charakteryzuje się intensywnością skierowaną na spalenie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Plany treningowego dobierane są indywidualnie do podopiecznych, dzięki którym z treningu na trening krok po kroku będziemy podwyższać intensywność zajęć. Treningi personalne które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każde zajęcia są jasne, łatwe do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny. Czas trwania zajęć jest różny w zależności od poziomu zaawansowania podopiecznego i metodyki treningowej z której korzystamy. Najczęściej to czas od 45 do 90 minut. Treningi odbywają się w studiu treningu personalnego „centrum treningu” przy ulicy Wólczyńskiej 55. W klubie zajęcia odbywają się tylko z trenerem, bez udziału osób trzecich w jednej z trzech w pełni wyposażonych sal które dostępne są na wyłączność.

Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych. Cena


Cena jednego treningu personalnego niezależnie od czasu jego trwania to jedyne 120 zł w pakiecie 10 treningów. Pakiet 5 treningów to koszt 650 zł Pakiet 10 treningów personalnych obejmuje:

 • 10 wejść do centrum treningu
 • 10 treningów personalnych
 • prowadzenie dietetyczne
 • monitorowanie postępów
 • nieograniczona liczba konsultacji
 • dostęp do bazy przepisów

Cena treningu dla dwóch osób to 160 zł

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Treningi personalne na terenie miasta stołecznego Warszawa odbywają się:

 • Warszawa Bielany (centrum treningu)
 • Łomianki
 • Warszawa Targówek
 • Młociny
 • Warszawa Żoliborz
 • Chomiczówka
 • Warszawa Bemowo

Twój trener personalny Michał.