Szukasz trenera personalnego który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Wpisujesz w google hasło „treningi Warszawa” bo chcesz zacząć trenować pod okiem kogoś doświadczonego? Czy może szukasz motywacji by zacząć się ruszać? Powodów jest wiele by trenować z trenerem personalnym, ważne że pierwszy krok już za Tobą. W tym wpisie wytłumaczę czemu akurat wybrać moją ofertę treningów personalnych.

Treningi Warszawa. Zalety trenowania z trenerem personalnym

Zanim przedstawie moją ofertę warto żebyśmy przypomnieli sobie zalety jakie niesie za sobą współpracą z trenerem personalnym.

Jest to nic innego jak ścisła współpraca pomiędzy trenerem osobistym, a podopiecznym. Dobry trening personalny charakteryzuje się :

 • wyłącznością na linii trener – podopieczny
  Trening personalny odbywa się zazwyczaj na płaszczyźnie trener osobisty – podopieczny. Nie w większej grupie. Dzięki temu trener osobisty jest skupiony tylko i wyłącznie na podopiecznym. Kontroluje technikę wykonywania ćwiczeń, postawę, motywuje oraz dba o bezpieczeństwo.
 • wyborem czasu – kiedy odbędzie się trening personalny?
  Pora odbywania treningu personalnego zależy w dużej mierze od podopiecznego, i jego możliwości czasowych. Nie jest uzależniony od grafiku klubu fitness.
 • dostępnością dla wszystkich
  Trening personalny jest dla każdego zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią.
 • indywidualnym podejściem
  Intensywność treningu personalnego jest „skrojona na miarę ” podopiecznego, jego celu i możliwości. W odróżnieniu do zajęć grupowych gdzie intensywność jest dobrana pod grupę osób.
 • wyborem miejsca
  Trening personalny nie musi odbywać się na siłowni. Jeśli jest taka potrzeba trener może zorganizować trening personalny na zewnątrz bądź w domu podopiecznego. Moja oferta również obejmuje treningi personalne w domu na terenie miasta Warszawa.
 • prowadzeniem żywieniowym
  Trener osobisty prócz prowadzenia z podopiecznym treningów personalnych pomaga mu także w kwestiach żywieniowych. Doradza z jakich produktów korzystać i w jakich ilościach a z jakich zrezygnować. Zobacz, moje przepisy: fit przekąski sylwestroweowsiane racuchy , fit potrawy wielkanocne czy też fit majonez
 • dostępnością
  W odróżnieniu do instruktora zajęć grupowych który jest dostępny tylko podczas zajęć, trener personalny jest do dyspozycji podopiecznego cały czas. W każdej chwili można się z nim skontaktować i poradzić.
 • monitorowaniem postępów
  Dobry trener personalny monitoruje postępy podopiecznego. Sprawdza czy dany plan treningowy przynosi efekty i reaguje na bieżąco jeśli jest taka potrzeba.

Sprawdź jak znaleźć trenera personalnego!

 • nauką świadomych wyborów
  Dobry trener personalny potrafi nauczyć podopiecznego świadomych wyborów między innymi zakupów czy dań w restauracji.
 • budowaniem świadomości ruchowej podopiecznego
  Trener personalny ma za zadanie nauczyć podopiecznego odczytu sygnałów ze swojego ciała oraz funkcji mięśni.

Treningi Warszawa. Wybierz trenujpersonalnie.pl

Znamy już zalety trenowania z trenerem personalnym. Czemu więc wybrać akurat mnie?

Treningi Warszawa. Doświadczenie

Na rynku trenerów personalnych jestem obecny od 2013 roku. Jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu lecz to był dopiero początek mojego rozwoju zawodowego. Systematycznie dokształcam się dzięki przeróżnym szkoleniom a co bardzo ważne tyle lat w pracy robi swoje- doświadczenie procentuje. Pracowałem w takich klubach jak oxygen, Calypso Targówek, czy Centrum rekreacyjno sportowe.

Treningi Warszawa. Indywidualne podejście

Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, na pierwszym treningu poznaje jego cele oraz sprawdzam jego przygotowanie fizyczne. Podczas pierwszych zajęć poznaje podopiecznego tez jako człowieka i staram się postawić się w jego skórze. To bardzo ważne jeśli chcemy razem osiągnąć sukces. W reżim treningowy wchodzimy spokojnie zaś intensywność zajęć zwiększamy stopniowo krok po kroku. Pierwszy trening jest darmowy więcej szczegółów można w zakładkę dla niezdecydowanych.

Treningi Warszawa. Miejsce treningów

Pracując jako trener personalny z czasem zauważyłem czego podopieczni potrzebują najbardziej dlatego powstało Centrum treningu. Jest to studio treningu personalnego w którym ćwiczymy jednej z pięciu w pełni wyposażonych sal bez udziału osób trzecich. To bardzo duża zaleta ponieważ nikt nas nie widzi nie ocenia- w spokoju możemy skupić się na pracy. Centrum treningu to jedyne takie miejsce w Warszawie z bardzo dobrą lokalizacją.

Treningi Warszawa

Treningi Warszawa. Żywienie

W odróżnieniu od innych kolegów z branży ja nie rozpisuje diet na kartce i nie każe zmieniać swojego życia z dnia na dzień o 180 stopni. By osiągnąć jakikolwiek cel sylwetkowy ważne jest zbilansowane żywienie lecz wchodzić w nie musimy spokojnie. Powoli i stopniowo zmieniamy nawyki żywieniowe.

Treningi Warszawa. Wiedza w praktyce

To co mnie odróżnia od innych trenerów to fakt, iż posiadam także dużą wiedzę praktyczną podpartą aktywnością sportową od najmłodszych lat a od 2010 roku treningiem siłowym. Zdecydowaną większość ćwiczeń czy planów treningowych które przeprowadzam z podopiecznymi raz bądź więcej sprawdziłem na sobie. Do tego wiedzą dzielę się na moim blogu. Można na nim znaleźć ciekawe porady dotyczące ćwiczeń jak na przykład

Treningi Warszawa. Cena

Biorąc pod uwagę fakt jakie są ceny za treningi w mieście Warszawa moją ofertą jest bardzo korzystna ponieważ pojedynczy trening to koszt 140zł, pakiet pięciu treningów personalnych to koszt 650zł zaś 10 treningów to 1200 zł z możliwością rozłożenia na raty. I to wszystko. Nie trzeba kupować dodatkowo karnetu, czy biletu wstępu.

Treningi Warszawa. Podsumowanie

Mam nadzieję, że tym wpisem nie zanudziłem a wręcz zachęciłem do podjęcia współpracy. Osoby zainteresowane wspólnymi treningami personalnymi zapraszam do zakładki kontakt.

Przypominam, że treningi personalne prowadzę w Warszawie a dokładniej w studiu treningu personalnego Centrum treningu. Zajęcia w studiu odbywają się tylko w mojej i podopiecznych obecności, bez udziału osób trzecich. Na zajęcia zapraszam mieszkańców okolic:

 • Warszawa Bielany
 • Łomianki
 • Warszawa Żoliborz
 • Młociny
 • Warszawa Bemowo
 • Chomiczówka
 • Warszawa Targówek

Twój trener personalny Michał.