Szukasz trenera personalnego na bielanach i Żoliborzu? W google wpisujesz hasło treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz ale wyniki Cie nie satysfakcjonują? Koniecznie sprawdź moją ofertę.

Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz. Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta treningów personalnych skierowana jest do:

  • Osób początkujących
  • Dla tych którzy są zaawansowani ale szukają nowych bodźców treningowych
Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz
Sala siłowa 3 Centrum treningu. Treningi personalne Bielany Żoliborz

Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz w Centrum treningu

Treningi personalne skierowane są także do osób trenujących w takich klubach jak Zdrofit Galeria młociny, Zdrofit przy Agorze Zdrofit Bielany Marymoncka, Zdrofit Bemowo, Zdrofit Arkadia, S4 Bielany, Zdrofit Szamocka czy Harder Broniewskiego. Treningi prowadzę w studiu treningu personalnego Centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55.
Centrum treningu w odróżnieniu od wyżej wymienionych siłowni to studio w którym nie ma tłumów. Treningi personalne prowadzę w jednej z pięciu w pełni wyposażonych sal bez obecności osób trzecich. Oznacza to, że podczas zajęć w sali obecny jestem tylko ja i podopieczny nikt inny. To daje nam komfort, bezpieczeństwo oraz wygodę.

Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz. Czemu wybrać moją ofertę?

To co mnie odróżnia od innych trenerów to fakt, iż posiadam także dużą wiedzę praktyczną podpartą aktywnością sportową od najmłodszych lat a od 2010 roku treningiem siłowym. Zdecydowaną większość ćwiczeń czy planów treningowych które przeprowadzam z podopiecznymi raz bądź więcej sprawdziłem na sobie. Do tego wiedzą dzielę się na moim blogu. Można na nim znaleźć ciekawe porady dotyczące ćwiczeń jak na przykład:

Na moim blogu dziele się również fit przepisami, które pomogą nam w walce o lepszą sylwetkę rownocześnie urozmaicą nasz jadłospis. Są to między innymi:

Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz. Pierwszy trening

Moja oferta obejmuje pierwszy darmowy trening. Podczas takiego spotkania przeprowadzam wywiad, poznaje cele podopiecznego, sprawdzam jego przygotowanie fizyczne (siłę, mobilność, kondycje). Po takim spotkaniu analizuje wyniki i przedstawiam plan na kolejne tygodnie.

Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz. Cena

Biorąc pod uwagę fakt jakie są ceny za treningi w mieście Warszawa moją ofertą jest bardzo korzystna ponieważ pierwszy trening personalny jest darmowy, jeden trening to koszt 140 zł, pakiet pięciu treningów personalnych to koszt 650 zł zaś 10 treningów to 1200 zł z możliwością rozłożenia na raty. I to wszystko. Nie trzeba kupować dodatkowo karnetu, czy biletu wstępu.

Treningi personalne Warszawa Bielany Żoliborz. Podsumowanie

Jeśli nadal nie przekonałem Cię do mojej osoby zapraszam Cię na pierwszy zupełnie darmowy trening personalny. Podczas takiego spotkania zapoznasz się z naszym studiem a ja poznam Twoje cele treningowe oraz sprawdzę Twoją mobilność, sprawność, siłę, postawę czyli wszystko to co pomoże mi zaplanować pierwsze tygodnie wspólnych zajęć.

Aby lepiej mnie poznać zapraszam na moje media społecznościowe:

Przypominam, że pracuje jako trener personalny w mieście Warszawa. Zajęcia w cenie 120 zł (w tym zawarte są wszystkie opłaty) odbywają się w studiu treningu personalnego Centrum treningu. Na zajęcia zapraszam mieszkańców okolic: 

  • Warszawa Bielany
  • Łomianki
  • Warszawa Bemowo
  • Młociny
  • Warszawa Targówek
  • Chomiczówka
  • Warszawa Żoliborz

Twój trener personalny Michał