Pierwszy trening z trenerem personalnym – jak powinien wyglądać?

Nie będę ukrywał nie jest łatwo. Wiele osób ma obawy przed pierwszym treningiem z trenerem personalnym, mylnie twierdzą iż od pierwszego spotkania będzie bardzo ciężko. Nic z tych rzeczy. Pierwszy trening z trenerem personalnym takim jak ja, który przyjmuje lokalnie na Bielanach, Młocinach, Łomiankach czy Żoliborzu pełni rolę „poznawczą”.

Najpierw porozmawiamy o Twoim żywieniu – treningi personalne plus odpowiednie żywienie gwarancją Twojego sukcesu.

Żywienie z trenerem personalnym, dieta, bielany warszawa

Najpierw poznam Twoje przyzwyczajenia żywieniowe. Dlaczego są one dla mnie ważne? Bo jako trener personalny muszę wiedzieć o Tobie wszystko. Przeprowadzimy dokładny wywiad żywieniowy, który stanowi podstawę pracy każdego trenera personalnego. Powiedz mi jak się odżywiasz, jakie produkty lubisz, czego unikasz, o której jadasz posiłki? To dla mnie ważne, abym mógł do rozpisanego treningu wykonać dla Ciebie prawidłowy, efektywny i indywidualny jadłospis.

Jeżeli szukasz tylko inspiracji i już wiesz, że nie skorzystasz z mojej oferty na treningi personalne na Bielanach, Młocinach, Łomiankach czy innej dzielnicy Warszawy to… NIC STRACONEGO! 🙂

Zapraszam do mojej kuchni – czasami zdradzam rąbka tajemnicy i ja, jako trener personalny prezentuje Ci szybkie, smaczne posiłki, które również możesz wykorzystać.

Kuchnia trenera personalnego – zainspiruj się!

Spróbuj, zobacz może któreś z tych dań stanie się Twoim ulubionym!

Racuchy owsiane

Shake truskawkowy – szybki sposób na uzupełnienie białka od Twojego trenera personalnego

Nadziewane papryczki

Daj znać w komentarzu – czy było smacznie 🙂

Zajrzyj też na mojego instagrama – tu znajdziesz więcej przepisów 🙂

Co jeszcze jest ważne przed pierwszym treningiem z trenerem personalnym?

styl życia - wywiad z trenerem personalnym

Jak już przeprowadzimy wywiad żywieniowy, to przejdziemy do opowiedzenie o Twoim stylu życia oraz stylu pracy. To dla mnie ważne. Poprzez kilka prostych ćwiczeń sprawdzę  jaki jest Twój stan przygotowania do zajęć w treningu personalnym. Nie martw się nie będzie to nic skomplikowanego. Wszystkie te informacje potrzebne są do rozplanowanie kolejnych planów treningowych. Intensywność zajęć będzie rosła spokojnie z treningu na trening.

Poprzeczkę będziemy podwyższać rozsądnie. Na pierwszych zajęciach nie będzie godzinnego biegania czy podnoszenia kosmicznych ciężarów.Tak więc nie ma co obawiać się pierwszego treningu z trenerem personalnym.

Pierwszy trening ze mną Twoim trenerem personalnym to pierwszy krok ku nowym celom.

Praca nad sylwetką to przede wszystkim cierpliwości i nauka swojego ciała.

Czy pamiętasz gdzie możemy trenować?

  • Warszawa Bielany
  • Warszawa Młociny
  • Warszawa Żoliborz
  • Warszawa Targówek,
  • Warszawa Chomiczówka

Gdzie widzimy się na treningu personalnym

Chcesz poczytać więcej o treningach personalnych?  Zajrzyj na BLOGA 

Twój trener personalny Michał!