Jestem trenerem personalnym,  absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Ukończyłem wiele szkoleń z tematyki treningu oraz żywienia. W branży pracuje od 2014 roku. prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, w szczególności w Warszawie, w dzielnicach takich jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz czy podwarszawskie Łomianki. Najczęściej zajęcia odbywają się w studiu treningu personalnego Centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Treningi personalne prowadzone są tylko w mojej i podopiecznego obecności, bez udziału osób trzecich.
Treningi personalne które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każde zajęcia są jasne, łatwe do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny jak na przykład trening redukujący tkankę tłuszczową.

Zajęcia w których się specjalizuje:

– Trening personalny dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.
– Trening personalny dla osób chcących zbudować masę mięśniową oraz siłę.
– Trening personalny dla osób chcących zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.
– Trening personalny wzmacniający.
– Trening personalny dla osób otyłych i bardzo otyłych
– Trening personalny dla seniora

Trening redukujący tkankę tłuszczową skierowany jest dla osób:

 • chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej
 • przygotowujących się do ważnego wydarzenia na przykład ślubu
 • chcących zmienić nawyki żywieniowe
 • chorych na cukrzycę
 • posiadających choroby wieńcowe
Trening redukujący tkankę tłuszczową
Jedna z sal Centrum treningu

Trening redukujący tkankę tłuszczową. Zalety.

Trening redukujący tkankę tłuszczową niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim pomaga w zmianie sylwetki i spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Trening redukujący tkankę tłuszczową wzmacnia mięśnie w tym także mięśnie głębokie otaczające kręgosłup i wzmacniające go. Trening spalający tkankę tłuszczową wzmacnia także serce, a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca. Trening na redukcje jak każdy trening powoduje wytwarzanie endorfin czyli hormonu szczęścia – najlepszego naturalnego antydepresantu. Trening redukujący tkankę tłuszczową poprawia przepływ krwi która dociera również do tkanki podskórnej, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i odżywiona. Trening na redukcję powoduje również lepszą świadomość swojego ciała.

Trening redukujący tkankę tłuszczową. Na czym polega.

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzany jest wywiad z podopiecznym. Niezbędne są informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego i jego możliwych przeciwwskazań do treningu takie jak przebyte kontuzje bądź problemy z kręgosłupem. Te informacje są niezbędne do eliminacji bądź dodania ćwiczeń specjalistycznych. Po uzyskaniu tych informacji przechodzimy do treningu wprowadzającego podczas którego określam stan przygotowania podopiecznego do zajęć, jego mobilność, kondycje. Po zakończeniu treningu wprowadzającego określam plan treningowy na kolejne zajęcia oraz metodę treningową z jakiej będziemy korzystać.
Trening na redukcję charakteryzuje się intensywnością skierowaną na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Plany treningowego dobierane są indywidualnie do podopiecznych, dzięki którym z treningu na trening krok po kroku będziemy podwyższać intensywność zajęć. Treningi personalne które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każde zajęcia są jasne, łatwe do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny. Czas trwania zajęć jest różny w zależności od poziomu zaawansowania podopiecznego i metodyki treningowej z której korzystamy. Najczęściej to czas od 45 do 90 minut.

Trening redukujący tkankę tłuszczową. Cena


Cena jednego treningu personalnego niezależnie od czasu jego trwania to jedyne 120 zł w pakiecie 10 treningów (możliwość rozłożenia na raty). Cena za pakiet 5 treningów to 650 zł. Pakiet 10 treningów personalnych obejmuje:

 • 10 wejść do centrum treningu
 • 10 treningów personalnych
 • prowadzenie dietetyczne
 • monitorowanie postępów
 • nieograniczona liczba konsultacji
 • dostęp do bazy przepisów

Ciekawą alternatywą jest trening dla dwóch osób w cenie 160zl.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Na treningi personalne zapraszam mieszkańców okolic:

Twój trener personalny Michał