W Warszawie możesz trenować jak w każdym innym mieście w Polsce. Trening osobisty Warszawa, nie różni się niczym od treningu osobistego w Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu.

Trening osobisty Warszawa – jak to wygląda?

Trening osobisty inaczej można nazwać treningiem personalnym czy treningiem indywidualnym. Nazwy stosowane są zamiennie. Na treningu osobistym znajdują się dwie osoby – ja (Twój trener osobisty) oraz Ty. To właśnie ilość osób znajdujących się na treningu osobistym jest jego cechą charakterystyczną. 2 osoby to maksymalna ilość osób na treningu osobistym w Warszawie czy innym mieście. Zadaniami trenera osobistego są rozpisanie treningu osobistego, pilnowanie podopiecznego, aby wykonywał prawidłowo ćwiczenia zawarte w rozpisce treningu osobistego oraz pilnowanie go, aby stosował się do rozpisanego jadłospisu.

Trening osobisty Warszawa – zacznij od wyboru trenera personalnego

Wybór trenera personalnego to jedna z najważniejszych kwestii przed systematycznymi treningami osobistymi. Wybierając trenera osobistego w Warszawie, czy innym mieście zwróć uwagę na kilka aspektów:

Po pierwsze doświadczenie w treningach osobistych – to bardzo ważne, trener osobisty powinien posiadać udokumentowane historie sukcesów treningów osobistych w Warszawie.

Dostępność treningów osobistych w Warszawie. Ważne są dwie kwestie – pierwsza z nich to dojazd i bliskość siłowni. Wybierz trenera osobistego w Warszawie, który ma do Ciebie blisko – niech działa na terenie tej samej dzielnicy w Warszawie bądź w pobliżu.

Pamiętaj, że ja obsługuje takie dzielnice jak Bielany, Bemowo, Żoliborz, Chomiczówka i Młociny w Warszawie.

Dostępność godzinowa treningu osobistego w Warszawie. Każdy z nas jest zapracowany, więc z góry powiedz swojemu trenerowi osobistemu, jakie godziny treningów osobistych w Warszawie będą dla Ciebie najlepsze. W ten sposób omówicie dokładnie godziny treningów osobistych w Warszawie i będziecie o stałych porach odbywać treningi osobiste w Warszawie.

Treningi personalne prowadzę w studiu treningu personalnego centrum treningu. Studio treningu od siłowni różni jeden ważny aspekt- na sali podczas zajęć jesteśmy sami. Treningi personalne odbywają się bez udziału osób trzecich.

Trening osobisty w Warszawie – trening personalny w studiu treningu personalnego.

Nie czekaj – trenujmy razem w studiu treningu personalnego.

Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych
Jedna z sal studia treningu personalnego.

Skontaktuj się ze mną!

Trening osobisty Warszawa – jakie jest koszt?

Wielokrotnie słyszę pytania:

  • Jaki jest koszt trenera osobistego w Warszawie?
  • Ile kosztuje trening osobisty?
  • Ile zapłacę w Warszawie za trening indywidualny?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Trening osobisty w Warszawie może kosztować i dużo i mało. Wszystko zależy od tego, jakiego wybierzesz trenera osobistego w Warszawie, w której części Warszawy chcesz odbywać trening osobisty i, jaki ma być charakter treningu osobistego w Warszawie. W mojej ofercie treningu osobistego znajdziesz:

  • Trening osobisty w Warszawie dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.
  • Trening osobisty w Warszawie dla osób chcących zbudować masę mięśniową oraz siłę.
  • Trening osobisty w Warszawie dla osób chcących zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.
  • Wzmacniający trening osobisty w Warszawie
  • Trening personalny w Warszawie dla osób otyłych i bardzo otyłych.
  • Trening personalny w Warszawie dla seniora.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej o cenie za trening osobisty Warszawa to kliknij tu.

Pozdrawiam Cię – Michał, Twój trener osobisty w Warszawie! 🙂