Jestem trenerem personalnym,  absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Ukończyłem wiele szkoleń z tematyki treningu oraz żywienia W branży pracuje od 2014 roku. Prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, w szczególności w Warszawie, w dzielnicach takich jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz. Najczęściej zajęcia odbywają się w studiu treningu personalnego Centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Treningi personalne prowadzone są tylko w mojej i podopiecznego obecności, bez udziału osób trzecich.

Obecnie zajmuję się też rozpisywaniem treningu online. Jeżeli tego potrzebujesz skontaktuj się ze mną


Treningi personalne, które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każdy trening indywidualny jest łatwy do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy, który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny.

Potrzebujesz planu żywieniowego? Napisz do mnie!

Trening na mase
Jedna z sal treningowych w której odbywają się treningi

Zajęcia, w których się specjalizuję:

– Trening personalny dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować masę mięśniową oraz siłę.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.

– Trening personalny wzmacniający.

– Trening personalny dla osób otyłych i bardzo otyłych

– Trening personalny dla seniora


Trening na masę oraz siłę to oferta skierowana do osób:

 • chcących zbudować masę mięśniową,
 • chcących wzmocnić ciało,
 • pragnących poprawić siłę swojego ciała,
 • posiadających ektomorficzną budowę.

Trening na masę oraz siłę. Zalety

Trening na masę oraz siłę

Trening na masę oraz siłę niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim pomaga w zmianie sylwetki . Trening na masę oraz siłę wzmacnia mięśnie w tym także mięśnie głębokie otaczające kręgosłup i wzmacniające go. Trening na masę mięśniową wzmacnia także serce, a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca. Trening na masę oraz siłę jak każdy trening powoduje wytwarzanie endorfin czyli hormonu szczęścia – najlepszego naturalnego antydepresantu. Trening na masę oraz siłę poprawia przepływ krwi która dociera również do tkanki podskórnej, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i odżywiona. Trening na masę oraz siłę powoduje również lepszą świadomość swojego ciała. Trening na siłę mięśniową wzmacnia stawy, więzadła, także co bardzo ważne wzmacnia wytrzymałość mięśni. Trening siłowy to także wytrenowany układ nerwowy.

Trening na masę oraz siłę. Na czym polega?

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzany jest wywiad z podopiecznym. Niezbędne są informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego i jego możliwych przeciwwskazań do treningu takie jak przebyte kontuzje bądź problemy z kręgosłupem. Te informacje są niezbędne do eliminacji bądź dodania ćwiczeń specjalistycznych. Po uzyskaniu tych informacji przechodzimy do treningu wprowadzającego podczas którego określam stan przygotowania podopiecznego do zajęć, jego mobilność, kondycje. Po zakończeniu treningu wprowadzającego określam plan treningowy na kolejne zajęcia oraz metodę treningową z jakiej będziemy korzystać.
Trening na masę oraz siłę charakteryzuje się intensywnością skierowaną na wybudowanie masy mięśniowej przy jednoczesnym poprawieniu siły mięśni. Plany treningowego dobierane są indywidualnie do podopiecznych, dzięki którym z treningu na trening krok po kroku będziemy podwyższać intensywność zajęć. Treningi personalne które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każde zajęcia są jasne, łatwe do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny. Czas trwania zajęć jest różny w zależności od poziomu zaawansowania podopiecznego i metodyki treningowej z której korzystamy. Najczęściej to czas od 45 do 90 minut.

Trening na masę oraz siłę. Cena?


Cena jednego treningu personalnego niezależnie od czasu jego trwania w pakiecie 10 spotkań to jedyne 120 zł. Pakiet ten obejmuje:

 • 10 wejść do centrum treningu
 • 10 treningów personalnych
 • prowadzenie dietetyczne
 • monitorowanie postępów
 • nieograniczona liczba konsultacji
 • dostęp do bazy przepisów

Ciekawym rozwiązaniem jest również trening personalny dla dwóch osób w cenie 160 zł.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Na treningi personalne zapraszam mieszkańców okolic:

 • Warszawa Bielany (centrum treningu)
 • Łomianki
 • Warszawa Targówek
 • Młociny
 • Warszawa Żoliborz
 • Chomiczówka
 • Warszawa Bemowo

Twój trener personalny Michał.