Jestem trenerem personalnym,  absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Ukończyłem wiele szkoleń z tematyki treningu oraz żywienia. W branży pracuje od 2014 roku. Prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, w szczególności w Warszawie, w dzielnicach takich jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz. Najczęściej zajęcia odbywają się w studiu treningu personalnego Centrum treningu przy ulicy Wólczyńskiej 55. Treningi personalne prowadzone są tylko w mojej i podopiecznego obecności, bez udziału osób trzecich.

Obecnie zajmuję się też rozpisywaniem treningu online.

Treningi personalne, które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każdy trening indywidualny jest łatwy do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy, który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny jak na przykład trening dla seniora.

Zajęcia, w których się specjalizuje:

– Trening personalny dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować masę mięśniową oraz siłę.

– Trening personalny dla osób chcących zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.

– Trening personalny wzmacniający.

– Trening personalny dla seniora.

Trening dla seniora
Jedna z sal w centrum treningu


Trening dla seniora to oferta skierowana do osób:

  • które ukończyły 65 rok życia,
  • chcących wzmocnić ciało,
  • pragnących poprawić siłę swojego ciała,
  • pragnących zmienić nawyki żywieniowe.

Trening dla seniora. Zalety

Trening dla seniora niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim pomaga w zmianie sylwetki . Trening dla osób 65+ wzmacnia mięśnie w tym także mięśnie głębokie otaczające kręgosłup i wzmacniające go. Trening dla seniora wzmacnia także serce, a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca. Trening dla seniora jak każdy trening powoduje wytwarzanie endorfin czyli hormonu szczęścia – najlepszego naturalnego antydepresantu. Trening dla osób 65+ poprawia przepływ krwi która dociera również do tkanki podskórnej, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i odżywiona. Trening dla seniora powoduje również lepszą świadomość swojego ciała. Trening siłowy dla seniorów wzmacnia stawy, więzadła, także co bardzo ważne wzmacnia wytrzymałość mięśni. Trening siłowy dla seniora to również zmniejszenie ryzyka występowania osteoporozy.

Trening dla seniora. Na czym polega

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzany jest wywiad z podopiecznym. Niezbędne są informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego i jego możliwych przeciwwskazań do treningu takie jak przebyte kontuzje bądź problemy z kręgosłupem. Te informacje są niezbędne do eliminacji bądź dodania ćwiczeń specjalistycznych. Po uzyskaniu tych informacji przechodzimy do treningu wprowadzającego podczas którego określam stan przygotowania podopiecznego do zajęć, jego mobilność, kondycje. Po zakończeniu treningu wprowadzającego określam plan treningowy na kolejne zajęcia oraz metodę treningową z jakiej będziemy korzystać.
Trening dla seniora charakteryzuje się intensywnością skierowaną na spalenie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Plany treningowego dobierane są indywidualnie do podopiecznych, dzięki którym z treningu na trening krok po kroku będziemy podwyższać intensywność zajęć. Treningi personalne które prowadzę skrupulatnie tłumaczę oraz rozpisuje. Dzięki temu każde zajęcia są jasne, łatwe do przyswojenia. Każda metodyka, każdy plan treningowy który wydaje się być bardzo skomplikowany po krótkim czasie staje się wręcz banalny. Czas trwania zajęć jest różny w zależności od poziomu zaawansowania podopiecznego i metodyki treningowej z której korzystamy. Najczęściej to czas od 45 do 90 minut.

Trening dla seniora. Cena


Cena jednego treningu personalnego niezależnie od czasu jego trwania to jedyne 120 zł w pakiecie 10 treningów. Pakiet 5 treningów to koszt 650 zł. Pakiet 10 treningów personalnych obejmuje:

  • Koszt wejścia do centrum treningu
  • 10 treningów personalnych
  • prowadzenie dietetyczne
  • monitorowanie postępów
  • nieograniczona liczba konsultacji
  • dostęp do bazy przepisów

Ciekawą alternatywą jest trening dla dwóch osób w cenie 160 zł.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Na treningi personalne zapraszam mieszkańców okolic:

Twój trener personalny Michał.