Social media a w tym instagram od kilku lat biją rekordy popularności. Praktycznie każda branża mniej lub bardziej jest obecna na instagramie. Nie inaczej jest z trenerami personalnymi. Duża część trenerów osobistych korzysta z mediów społecznościowych tylko i wyłącznie by pochwalić się swoją sylwetką, a na ich profilach nie znajdziemy żadnej wiedzy merytorycznej tylko odważne zdjęcia w lutrze. Są też i trenerzy peronalni, którzy chętnie dzielą się wiedzą a ich profile są bardzo ciekawe.
Nazywam się Michał i sam pracuję jako trener personalny w mieście Warszawa, dziś chciałbym pokazać, kogo warto obserwować na w kategorii trener personalny w aplikacji instagram.

Trener personalny instagram. Kogo warto obserwować? Moje topy jeżeli chodzi o żywienie >>

Swoje zestawie pod tytułem „trener personalny instagram” podzieliłem na kilka kategorii. Pierwszą jest żywienie. Kogo warto obserwować, kto ma ciekawe poglądy i wiedzę żywieniową na instagramie?

Top „Trener personalny Instagram – żywienie” to:

 • Dietetykanienażarty
  Bardzo ciekawy profil jak sama nazwa wskazuje o tematyce żywieniowej. Dużo wiedzy, ciekawych poglądów jak i memów, które czasem w śmieszny sposób wytykają najczęstsze błędy żywieniowe.
 • Analitykadietetyczna
  Profil prowadzony przez dietetyk Karolinę Gołaś, możemy na nim znaleźć ciekawe przepisy, dużo wiedzy z tematu dietetyki oraz ciekawostki.
 • Dietetyka.opartanafaktach
  Radosław Smolik na swoim profilu przedstawia wiele ciekawych informacji ze świata żywienia jak i suplementacji.
trener personalny instagram
Trenerzy personalni Warszawa

Trener personalny instagram. Kogo warto obserwować? Wiedza treningowa

W tej kategorii wyróżnię stricte trenerów, tych którzy na swoich profilach przekazują dużo wiedzy merytorycznej na temat metodyki treningowej, techniki ćwiczeń.

 • Michał Karmowski
  Jeden z pierwszych polskich trenerów personalnych w polskim Internecie. Kulturysta, były mistrz polski, vice mistrz Europy, trener personalny. Znakomity motywator i ogromne źródło wiedzy z zakresu suplementacji, treningu czy żywienia.
 • Mariusz Mróz
  Podobnie jak Michał Karmowski jeden z pierwszych trenerów personalnych w polskich social mediach. Duża wiedza, którą chętnie dzieli się z innymi to główny powód dlaczego warto go obserwować.
 • Inżyniera masy
  Trener personalny Krystian Cieślak na swoim profilu prócz wiedzy merytorycznej z zakresu treningu czy żywienia często prezentuje również memy które w ciekawy -czasem śmieszny- sposób przekazują wiedze.
 • Trener Paweł
  Jak już jesteśmy przy poczuciu humoru to nie może zabraknąć trenera Pawła. Moi podopieczni wiedzą, że lubię żartować tak więc ten profil polecam dla poprawienia nastroju. Nic w tym profilu nie jest na poważne, trener Paweł to postać fikcyjna a jego profil ma charakter humorystyczny 😉
 • Trenujpersonalnie.pl
  W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć tego profilu 🙂
  Choć przez natłok obowiązków jakie niesie za sobą praca jako trener personalny to w miarę możliwości staram się wrzucać różne materiały.

Trener personalny instagram Podsumowanie

Jak widzimy jest kilka ciekawych profili na instagramie które warto obserwować. Jeśli Twoim zdaniem o jakimś zapomniałem, koniecznie skontaktuj się ze mną.

Zainteresował Cię artykuł trener personalny instagram? Koniecznie sprawdź mojego bloga oraz facebooka znajdziesz tam:

Przypominam, że pracuje jako trener personalny w mieście Warszawa. Treningi personalne w cenie 120 zł odbywają się w studiu treningu personalnego Centrum treningu. Na zajęcia zapraszam osoby z okolic:

 • Łomianki
 • Warszawa Żoliborz
 • Młociny
 • Warszawa Bielany
 • Chomiczówka

Twój trener personalny Michał