W ostatnim czasie dostaje wiele pytań o siłownie a dokładniej rzecz ujmując te kluby w których można ćwiczyć ze swoim trenerem personalnym, dlatego postanowiłem stworzyć „Siłownie z trenerem w Warszawie – spis”.

Siłownie z trenerem w Warszawie – spis. CityFit

Siłownie CityFit to pierwsza opisywana przeze mnie sieć w której możemy ćwiczyć ze swoim trenerem personalnym. CityFit są czynne 24 godziny na dobę, charakteryzują się wysoką jakością sprzętu oraz dużym metrażem W Warszawie jest kilka klubów CityFit:
CityFit Wola Plaza ul. Młynarska 8/12
CityFit Rondo ONZ ul. Twarda 18
CityFit Reduta Aleje Jerozolimskie 148
CityFit Galeria Wiatraczna ul. Grochowska 207
CityFit Targówek ul. Głębocka 13

Siłownie z trenerem w Warszawie – spis. McFit

Kolejną siecią siłowni która oferuje zajęcia ze swoim trenerem personalnym jest McFit. Siłownie te podobnie jak CityFit są czynne 24 godziny na dobę. Oto lista siłowni McFit w Warszawie:
McFit Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska 3
McFit Atlas Tower al. Jerozolimskie 123a
McFit Mokotów ul Wołoska 16
McFit Praga południe ul. Ostrobramska 79

Siłownie z trenerem w Warszawie – spis. Harder

Kolejną siecią siłowni która umożliwia treningi personalne ze swoim trenerem personalnym jest Harder. Sieć siłowni Harder to dwa kluby w Warszawie
Siłownia Harder ul. Broniewskiego 5 Warszawa Żoliborz
Siłownia Harder ul. Nowogrodzka Warszawa Centrum

Siłownie z trenerem w Warszawie. Centrum treningu

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również centrum treningu mieszczące się przy ulicy Wólczyńskiej 55 na warszawskich Bielanach. To co odróżnia ten klub od reszty jest fakt, że mamy do dyspozycji jedną z pièciu w pełni wyposażonych sal na wyłączność.

Zaciekawił Cię artykuł „Siłownie z trenerem w Warszawie – spis”? Koniecznie sprawdź mojego bloga, facebooka bądź instagrama tam znajdziesz więcej ciekawostek ze świata sportu i odżywiania jak na przykład

Pragnę przypomnieć, że pracuje jako trener personalny od 2013 roku, treningi personalne w cenie 120 zł prowadzę w mieście stołecznym Warszawa a dokładniej:

  • Łomianki
  • Młociny
  • Warszawa Żoliborz
  • Chomiczówka

Twój trener personalny Michał.