W ostatnim czasie dostaje wiele pytań o siłownie a dokładniej rzecz ujmując te kluby w których można ćwiczyć ze swoim trenerem personalnym, dlatego postanowiłem stworzyć „Siłownie z trenerem w Warszawie – spis”.

Siłownie z trenerem w Warszawie – spis. CityFit

Siłownie CityFit to pierwsza opisywana przeze mnie sieć w której możemy ćwiczyć ze swoim trenerem personalnym. CityFit są czynne 24 godziny na dobę, charakteryzują się wysoką jakością sprzętu oraz dużym metrażem W Warszawie jest kilka klubów CityFit:
CityFit Wola Plaza ul. Młynarska 8/12
CityFit Rondo ONZ ul. Twarda 18
CityFit Reduta Aleje Jerozolimskie 148
CityFit Galeria Wiatraczna ul. Grochowska 207
CityFit Targówek ul. Głębocka 13

Siłownie z trenerem w Warszawie – spis. McFit

Kolejną siecią siłowni która oferuje zajęcia ze swoim trenerem personalnym jest McFit. Siłownie te podobnie jak CityFit są czynne 24 godziny na dobę. Oto lista siłowni McFit w Warszawie:
McFit Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska 3
McFit Atlas Tower al. Jerozolimskie 123a
McFit Mokotów ul Wołoska 16
McFit Praga południe ul. Ostrobramska 79

Siłownie z trenerem w Warszawie – spis. Harder

Kolejną siecią siłowni która umożliwia treningi personalne ze swoim trenerem personalnym jest Harder. Sieć siłowni Harder to dwa kluby w Warszawie
Siłownia Harder ul. Broniewskiego 5 Warszawa Żoliborz
Siłownia Harder ul. Nowogrodzka Warszawa Centrum

Zaciekawił Cię artykuł „Siłownie z trenerem w Warszawie – spis”? Koniecznie sprawdź mojego bloga, facebooka bądź instagrama tam znajdziesz więcej ciekawostek ze świata sportu i odżywiania jak na przykład

Pragnę przypomnieć, że pracuje jako trener personalny od 2013 roku, treningi personalne w cenie 85 zł prowadzę w mieście stołecznym Warszawa a dokładniej:

  • Warszawa Bielany
  • Łomianki
  • Warszawa Targówek
  • Młociny
  • Warszawa Żoliborz
  • Chomiczówka
  • Warszawa Bemowo

Twój trener personalny Michał.