Pracuje jako trener personalny i dietetyk w mieście Warszawa od 2013 roku i bardzo często spotykam się z pytaniem „co wybrać- trenera personalnego czy dietetyka?” Dlatego dziś chciałbym udowodnić, że najlepszym rozwiązaniem będzie trener personalny i dietetyk i w jednym.

Dietetyk i trener personalny Warszawa. Kim jest trener personalny?

Trener personalny to osoba która podczas treningów personalnych z podopiecznym uczy techniki, motywuje oraz monitoruje jego postępy. Układa plany treningowe, zestawy ćwiczeń dobrane do potrzeb i celów podopiecznego. Uczy prawidłowej postawy ciała oraz pomaga przeciwdziałać wadom postawy podopiecznego. Współpraca z trenerem personalnym powinna znacznie skrócić niezbędny czas do uzyskania określonego celu, a wiedzą którą przyswoimy podczas treningów z trenerem personalnym może przydać nam się w przyszłości.

Dietetyk i trener personalny Warszawa. Kim jest dietetyk?

Dietetyk to specjalista medyczny zajmujący się wpływem żywienia na zdrowie człowieka. Dietetyk rozpisuje plany żywieniowe, leczy żywieniowo choroby, bada pochodzenie żywności, planuje diety dla osób zdrowych, czy przewlekle chorych jak i w specjalnych stanach np ciąży. Do zadań dietetyka należy także nadzorowanie żywienia w placówkach zbiorowych. Dietetyk zajmuję się również osobami aktywnymi, rozpisuje plany żywieniowe, dla osób chcących dokonać zmian w swojej sylwetce.

dietetyk i trener personalny warszawa

Dietetyk i trener personalny Warszawa. To najlepszy wybór?

Tylko dobrze dobrane żywienie oraz optymalny plan treningowy sprawi, iż osiągniemy wyniki na jakich nam zależy w jak najkrótszym czasie. Tylko i wyłącznie połączenie tych dwóch czynników sprawi, że osiągniemy sukces. Tutaj najlepszym połączeniem jest dietetyk i trener personalny w jednej osobie. Trener personalny w odróżnieniu od dietetyka widzi nas o wiele częściej, czasem nawet cztery razy w tygodniu dzięki czemu lepiej nas zna a co za tym idzie łatwiej jest mu reagować na bieżąco. Zna nasze zwyczaje, podejście do żywienia a co bardzo ważne łatwiej mu jest nas pilnować. Trener personalny to także bardzo często dodatkowa forma motywacji tak bardzo potrzebnej w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.
Dietetyk i trener personalny w jednej osobie to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących zmienić swoja sylwetkę i nawyki żywieniowe. Trener personalny i dietetyk to także gwarancja szybszych wyników a także co jest ważne – oszczędność pieniędzy.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Koniecznie wejdź na mojego bloga tam znajdziesz:

Więcej znajdziesz także na moim facebooku i instagramie

Osoby zainteresowane treningami personalnymi zapraszam do kontaktu.

Przypominam, że pracuje jako trener personalny i dietetyk w mieście Warszawa, treningi personalne odbywają się w okolicach:

  • Łomianki
  • Warszawa Żoliborz
  • Chomiczówka
  • Warszawa Bemowo
  • Młociny
  • Warszawa Targówek

Twój trener personalny Michał.